Zamknij

Michele Morrone znów na Netflix. Gwiazdor "365 dni" pojawi się w głośnym hiszpańskim serialu

02.02.2021 15:28
Michele Morrone znów na Netflix. Gwiazdor "365 dni" pojawi się w głośnym hiszpańskim serialu
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ East News

Michele Morrone dołączył do obsady hiszpańskiego thrillera "Toy Boy", który znajdziemy w bibliotece Netflixa. O czym opowiada serial i w kogo wcieli się gwiazdor "365 dni"?

Michele Morrone zyskał międzynarodową sławę za sprawą występu w filmie  "365 dni". Ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej odbiła się szerokim echem i zyskała miano najpopularniejszego filmu 2020 roku w serwisie Netflix. Teraz Michele Morrone pojawi się w hiszpańskim thrillerze, gdzie wcieli się w poboczną postać. Szczegóły poniżej.

Michele Morrone w obsadzie "Toy Boy" na Netflix

"Toy Boy" to opowieść o striptizerze, który zostaje oskarżony o zamordowanie męża swojej kochanki. W walce o sprawiedliwość pomaga mu młoda prawniczka. W roli głównej wystąpił Jesús Mosquera, a na ekranie towarzyszą mu między innymi Cristina Castaño i gwiazda "Szkoły dla Elity" oraz  "Domu z papieru"María Pedraza

Pierwszy sezon serialu "Toy Boy" dostępny jest na Netflix. Ogłoszono właśnie, że nadciąga 2. sezon, a wraz z nim nowi bohaterowie. W jednego z nich wcieli się Michele Morrone, który obecnie jest kojarzony głównie jako uwodzicielski i niebezpieczny Don Massimo Torricelli z "365 dni". Oprócz Morrone, do obsady dołączyła również Federica Sabatini

"Toy Boy" - kiedy premiera 2. sezonu?

Na obecną chwilę nie podano planowanej daty premiery 2. sezonu "Toy Boy". Nie wiemy również, w kogo konkretnie wcielą się Michele Morrone i Federica Sabatini. Liczący 13. odcinków sezon pierwszy znajdziecie na Netflixie.