Zamknij

Michelle Yeoh dołączyła do obsady serialu "The Witcher: Blood Origin". W kogo się wcieli?

07.07.2021 15:49
Michelle Yeoh
fot. Materiały prasowe Netflix

Serial "The Witcher: Blood Orgin" z kolejną aktorką. Do obsady dołączyła Michelle Yeoh. W kogo się wcieli i kiedy możemy się spodziewać premiery produkcji? Podajemy szczegóły.

Michelle Yeoh dołączyła do obsady serialu "The Witcher: Blood Origin". Najświeższe wieści od platformy Netflix - powiększyła się obsada serialu "The Witcher: Blood Origin". W serialu zobaczymy Michelle Yeoh, aktorkę azjatyckiego pochodzenia. W kogo się wcieli i kiedy premiera?

Zobacz także: "Wiedźmin": jest nowa zapowiedź 2. sezonu! Kiedy premiera? [WIDEO]

Michelle Yeoh dołączyła do obsady serialu "The Witcher: Blood Origin". W kogo się wcieli?

Michelle Yeoh dołączyła do obsady serialu "The Witcher: Blood Origin". Aktorka wcieli się w Scian, bohaterkę pochodzącą z wędrownego plemienia elfów. Nie ma sobie równych, jeśli chodzi o posługiwanie się mieczem. Scian wybierze się w niebezpieczną podróż, która już na zawsze zmieni losy Kontynentu.

Michelle Yeoh jest jedną z najbardziej cenionych aktorek azjatyckiego pochodzenia. Widzowie kojarzą ją z następujących produkcji: "Bajecznie bogaci Azjaci", "Wyznania gejszy", "Star Trek: Discovery", "Poziom mistrza" czy "Last Christmas".

"The Witcher: Blood Orgin": kiedy premiera serialu?

Serial "The Witcher: Blood Origin" nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Przedstawi on historię, która miała miejsce w świecie elfów. Akcja rozgrywała się na 1200 lat przed wydarzeniami z serialu "Wiedźmin".

Serial ma mieć 6 epizodów.

Zobacz także: Jodie Turner-Smith zrezygnowała z roli w prequelu "Wiedźmina", która budziła kontrowersje

RadioZET.pl/Materiały prasowe Netflix