Zamknij

"Miłość i medycyna" - odcinek 11 - STRESZCZENIE. Bjorn podważa diagnozę pacjenta [13.05]

07.05.2021 13:32
Miłośc i medycyna - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV2 Danmark / Mike Kollöffe

 „Miłość i medycyna” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. To duński serial, przyglądający się życiu pielęgniarek i pielęgniarzy w szpitalu Fedeslung w latach 50., gdy brakuje wykwalifikowanej pomocy medycznej. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Miłość i medycyna” to serial emitowany przez TVP2. Historia przedstawiona w duńskim serialu, skupia się na życiu pracowników szpitala Fedeslung, które zostanie wywrócone do góry nogami, gdy do oddziału pielęgniarskiego zostanie zatrudniony mężczyzna. W tamtych latach takie działanie było nie do pomyślenia, dlatego pojawienie się młodego żołnierza Erika, w rankach pielęgniarek, stanie się przyczynkiem do różnorodnych przemian.

„Miłość i medycyna”, odc. 11 ­­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Miłość i medycyna"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 11. odcinek serialu "Miłość i medycyna" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Miłość i medycyna”, odcinek 11 – STRESZCZENIE

Streszczenie 11. odcinka serialu „Miłość i medycyna” prezentuje się następująco:

Anna wciąż nie ma żadnych nowych wieści od Erika. Zaczyna się niepokoić. W szpitalu przypadkiem wpada na Olego, przystojnego znajomego z czasów liceum. 

Bjorn opiekuje się młodym, ociężałym umysłowo mężczyzną. Pacjent ma mieć wycięty wyrostek robaczkowy. Erling nie posiada jednak zwyczajowych objawów związanych z tym problemem. Podczas nauki czytania, orientuje się, że także podstawowa diagnoza pacjenta była błędna.

Christian oznajmia Lis, że ich relacja, oparta jedynie na seksie, już mu nie wystarcza. Trapiony sercowymi rozterkami, szuka porady u Benta i Anny. 

Poważane czasopismo ma niedługo opublikować artykuł o roli bakterii w chorobie wrzodowej. Orydynator nie wyrabia się jednak z pisaniem angielskiej wersji. W tym czasie Margrethe przychylnie podchodzi do postulatów przedstawionych przez stowarzyszenie uczniów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Miłość i medycyna” – gdzie i kiedy oglądać?

11. odcinek serialu „Miłość i medycyna” będzie można zobaczyć na TVP2 w czwartek 13 maja o 21.50. Dotychczasowe odcinki dostępne są także na platformie TVP.VOD.PL

Czytaj także: "BrzydUla": to już koniec serialu? Produkcja znowu zniknie z ekranów

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP