Zamknij

"Miłość i medycyna" - odcinek 12 - STRESZCZENIE. Bjorn pomaga pani Holm [17.05]

10.05.2021 10:30
Miłość i medycyna  - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV2 Danmark/Henrik Petit

„Miłość i medycyna” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. To duński serial, przyglądający się życiu pielęgniarek i pielęgniarzy w szpitalu Fedeslung w latach 50., gdy brakuje wykwalifikowanej pomocy medycznej. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

Miłość i medycyna” to serial emitowany przez TVP2. Historia przedstawiona w duńskim serialu, skupia się na życiu pracowników szpitala Fedeslung, które zostanie wywrócone do góry nogami, gdy do oddziału pielęgniarskiego zostanie zatrudniony mężczyzna. W tamtych latach takie działanie było nie do pomyślenia, dlatego pojawienie się młodego żołnierza Erika, w rankach pielęgniarek, stanie się przyczynkiem do różnorodnych przemian

„Miłość i medycyna”, odc. 12 ­­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Miłość i medycyna"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 12. odcinek serialu "Miłość i medycyna" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Miłość i medycyna”, odcinek 12 – STRESZCZENIE

Streszczenie 12. odcinka serialu „Miłość i medycyna” prezentuje się następująco:

Christian, nie chcąc dopuścić do powstania plotek na ten temat, postanawia wyprawić przyjęcie, podczas którego oficjalnie ogłosi swoje zaręczyny z Lis.

Młoda pacjentka z epilepsją nie chce korzystać z basenu. Opiekująca się nią Anna pozwala jej samodzielnie udać się do toalety. Kiedy odprowadza dziewczynę do przybytku, dochodzi do dramatycznej sytuacji. Pani Holm, która również znajduje się pod opieką pielęgniarki, dostaje wtedy napadu. Nikogo nie ma jednak na oddziale. Na szczęście Bjorn akurat przechodził tamtym korytarzem i rzuca się na pomoc kobiecie. Później jednak oddziałowa nie pozwala, by kontuzjowany chłopak zajmował się pacjentką. Zamiast tego decyduje, że założy kobiecie kaftan bezpieczeństwa.

Peter prosi Annę, by towarzyszyła mu podczas ważnej rozmowy z dyrektorem szpitala w sprawie postulatów uczniów. Z powodu stresu chłopak zaczyna plątać się w swojej wypowiedzi. Na szczęście Anna jest bardzie opanowana i włącza się w porę, prezentując dyrektorowi propozycje grupy studentów.

Później, w klubie jazzowym Anna przypadkiem wpada na Olego. Koleżanki nakłaniają ją, by więcej czasu spędziła z muzykiem.

Niedługo po przyjęci Lis i Christiana, do Margrethe przyjeżdżają w odwiedziny córka i wnuczka. Czy będzie to spokojna wizyta?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Miłość i medycyna” – gdzie i kiedy oglądać?

12. odcinek serialu „Miłość i medycyna” będzie można zobaczyć na TVP2 w poniedziałek 17 maja o 21.50. Dotychczasowe odcinki dostępne są także na platformie TVP.VOD.PL

Czytaj także: "BrzydUla": to już koniec serialu? Produkcja znowu zniknie z ekranów

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP