Zamknij

"Miłość i medycyna" - odcinek 7 - STRESZCZENIE. Neergaard bliski przełomowego odkrycia [06.05]

04.05.2021 10:51
Miłość i medycyna - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV2 Danmark/Mike Kollöffel

„Miłość i medycyna” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. To duński serial, przyglądający się życiu pielęgniarek i pielęgniarzy w szpitalu Fedeslung w latach 50., gdy brakuje wykwalifikowanej pomocy medycznej. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

Miłość i medycyna” to serial emitowany przez TVP2. Historia przedstawiona w duńskim serialu, skupia się na życiu pracowników szpitala Fedeslung, które zostanie wywrócone do góry nogami, gdy do oddziału pielęgniarskiego zostanie zatrudniony mężczyzna. W tamtych latach takie działanie było nie do pomyślenia, dlatego pojawienie się młodego żołnierza Erika, w rankach pielęgniarek, stanie się przyczynkiem do różnorodnych przemian.

„Miłość i medycyna”, odc. 7 ­­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Miłość i medycyna"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 7. odcinek serialu "Miłość i medycyna" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Miłość i medycyna”, odcinek 7 – STRESZCZENIE

Streszczenie 7. odcinka serialu „Miłość i medycyna” prezentuje się następująco:

Do Fredenslund przyjeżdża dziennikarz zbierający informacje do artykułu o pracy pielęgniarzy. Bjorn zostaje oddelegowany, by oprowadzić gościa po szpitalu oraz odpowiedzieć na jego pytania. Te okazują się trudniejsze niż początkowo zakładał. Mężczyzna musi też wyręczyć Annę przy myciu wyjątkowo niesympatycznego pacjenta.

Pan Holst utyskuje natomiast na Kaję, młodego chłopca, który tęskni za matką. Erik postanawia umożliwić spotkanie bliskim, mimo że nie jest to zgodne z przepisami szpitala.

Anna dostrzega, że ma mniej obowiązków niż Lis i inne uczennice. Na dodatek zauważa, że siostra Madsen wydaje się nad wyraz miła. To podejrzane. Dziewczyna zaczyna niepokoić się tymi zmianami. Uważa, że to niesprawiedliwe, że jest specjalnie traktowana, ze względu na swój stan.

Bent Neergaard jest bliski dokonania przełomowego odkrycia. Jeśli mu się uda, umożliwi to leczenie choroby wrzodowej.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Miłość i medycyna” – gdzie i kiedy oglądać?

7. odcinek serialu „Miłość i medycyna” będzie można zobaczyć na TVP2 w czwartek 6 maja  o 21.50. Dotychczasowe odcinki dostępne są także na platformie TVP.VOD.PL

Czytaj także: "1899": Netflix zapowiada nowy serial od twórców "Dark". Maciej Musiał w obsadzie! [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP