Zamknij

"Miłość i medycyna" - odcinek 8 - STRESZCZENIE. Erik wyjeżdża do Kanady? [10.05]

04.05.2021 11:39
Miłość i medycyna - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV2 Danmark / Henrik Petit

„Miłość i medycyna” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. To duński serial, przyglądający się życiu pielęgniarek i pielęgniarzy w szpitalu Fedeslung w latach 50., gdy brakuje wykwalifikowanej pomocy medycznej. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

Miłość i medycyna” to serial emitowany przez TVP2. Historia przedstawiona w duńskim serialu, skupia się na życiu pracowników szpitala Fedeslung, które zostanie wywrócone do góry nogami, gdy do oddziału pielęgniarskiego zostanie zatrudniony mężczyzna. W tamtych latach takie działanie było nie do pomyślenia, dlatego pojawienie się młodego żołnierza Erika, w rankach pielęgniarek, stanie się przyczynkiem do różnorodnych przemian.

„Miłość i medycyna”, odc. 8 ­­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Miłość i medycyna"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 8. odcinek serialu "Miłość i medycyna" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Miłość i medycyna”, odcinek 8 – STRESZCZENIE

Streszczenie 8. odcinka serialu „Miłość i medycyna” prezentuje się następująco:

Erik nieoczekiwanie informuje Annę, że wyprowadza się do Kanady, gdzie będzie kontynuować swoją naukę. Rejs ma jeszcze tego samego wieczoru. Prosi, by dziewczyna go odprowadziła na statek. Anna jest zdruzgotana tymi wieściami.

Tego samego dnia Anna zaprzyjaźnia się ze śmiertelnie chorą sławną aktorką, która przebywa w szpitalu. Zwierza się kobiecie ze swoich problemów, a panna Velander, chcąc odsunąć myśli o swoim ciężkim stanie, ochoczo interesuje się rozterkami dziewczyny. Anna zdaje sobie sprawę, co najbardziej przeraża aktorkę. Obiecuje jej, że będzie z nią w jej ostatnich chwilach.

Bent dowiaduje się, że Nina wraca z Korei, gdzie służyła na statku medycznym. Chłopak poztanawia urządzić żonie huczne powitanie. Chce w tym celu połączyć świętowanie z imprezą z okazji trzydziestych urodzin doktora Frijsa.

Margrethe musi poradzić sobie z konsekwencjami kryzysu, spowodowanego działaniami Erika. Na domiar złego, nieoczekiwanie musi opiekować się swoją małą wnuczką, Iben, która nagle pojawia się w szpitalu.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Miłość i medycyna” – gdzie i kiedy oglądać?

8. odcinek serialu „Miłość i medycyna” będzie można zobaczyć na TVP2 w poniedziałek 10 maja o 21.50. Dotychczasowe odcinki dostępne są także na platformie TVP.VOD.PL

Czytaj także: "1899": Netflix zapowiada nowy serial od twórców "Dark". Maciej Musiał w obsadzie! [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP