Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 1 - STRESZCZENIE. Zeynep ma wypadek [3.12]

02.12.2021 11:32
Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 1. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W pierwszym epizodzie widzowie poznają główną bohaterkę, Zeynep. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 1. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 1: Streszczenie epizodu

Streszczenie 1. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Zeynep uszkadza oponę w samochodzie. Kobieta jest zmuszona pojechać do warsztatu samochodowego w dzielnicy, gdzie kiedyś mieszkała. Tam poznaje Mehdiego i jest nim oczarowana. W tym samym czasie matka mężczyzny szuka dla niego idealnej kandydatki na żonę. Jedną z nich okazuje się Zeynep, która lata wcześniej mieszkała w sąsiedztwie i jest siostrą kolegi Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 1: Gdzie i kiedy oglądać?

1. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w piątek, 3 grudnia 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl