Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 2 - STRESZCZENIE. Zeynep przyjmuje oświadczyny [6.12]

03.12.2021 12:05
Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 2. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Zeynep przyjmuje oświadczyny. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 2 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 2. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 2: Streszczenie epizodu

Streszczenie 2. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Zeynep przyjmuje oświadczyny Faruka na przyjęciu urodzinowym. Natomiast matka Mehdiego prosi swatkę, by pomogła jej znaleźć żonę dla syna. Jedną z kandydatek jest Zeynep. Chłopak ma za złe matce, że ta zmusza go do małżeństwa.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 2: Gdzie i kiedy oglądać?

2. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 6 grudnia 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl