Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 3 - STRESZCZENIE. Zeliha ma zawał [7.12]

06.12.2021 11:39
Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 3. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Zeliha ma zawał. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 3 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 3. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 3: Streszczenie epizodu

Streszczenie 3. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Matka Mehdiego, Zeliha, ma zawał. Jej stan zdrowia jest poważny, dlatego syn zaczyna myśleć o małżeństwie, by spełniło się jej marzenie. Chwilę później znowu spotyka na ulicy Zeynep.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 3: Gdzie i kiedy oglądać?

3. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć we wtorek, 7 grudnia 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl