Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 4 -STRESZCZENIE. Mehdi spotyka się z Zeynep [8.12]

07.12.2021 10:00
Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 4. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Mehdi i Zeynap się spotykają. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 4 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 4. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 4: Streszczenie epizodu

Streszczenie 4. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Mehdi jest zdenerwowany tym, że jego matka jest w złym stanie. Chłopak postanawia spotkać się z Zeynep. Obydwoje mają nić porozumienia, jednak Zeynep nie chce się z nim widywać. Zeliha robi wyrzuty synowi, zrzucając na niego winę. Co ciekawe, również matka Zeynep nie jest zadowolona, bo liczyła, że córka wyjdzie za mąż za przystojnego i zamożnego mężczyznę.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 4: Gdzie i kiedy oglądać?

4. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w środę, 8 grudnia 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl