Zamknij

"Miłość, śmierć i roboty" - drugi zwiastun animowanego serialu Netflix tylko dla dorosłych

11.05.2021 09:55
Miłość, śmierć i roboty - grafika promocyjna serialu Netflix
fot. materiały prasowe/Netflix

Netflix zaprezentował drugą zapowiedź drugiego sezonu serialu "Miłość, śmierć i roboty". Co przyniosą nowe odcinki animowanej antologii science fiction?

W sieci zadebiutował drugi oficjalny zwiastun kontynuacji hitu platformy Netflix "Miłość, śmierć i roboty". Przeznaczona dla widzów dorosłych zapowiedź prezentuje fragmenty nowych ośmiu krótkometrażowych animacji, które będą składać się na drugą część antologii science fiction.

"Miłość, śmierć i roboty" sezon 2 - nowy zwiastun serialu Netflix

Animacje zazwyczaj kojarzą się z produkcjami dla dzieci. Nic bardziej mylnego. Pierwszy sezon serialu "Miłość, śmierć i roboty" udowodnił, że powstają również mainstreamowe animowane produkcje przeznaczone dla dojrzalszej widowni.

Ogromna popularność pierwszego sezonu antologii "Miłość, śmierć i roboty" sprawiła, że niebawem zobaczymy osiem nowych krótkometrażowych historii sci-fi stworzonych zarówno przy użyciu animacji 3D, jak i bardziej tradycyjnych technik. Jak prezentuje się nowy zwiastun drugiego sezonu "Miłości, śmierci i robotów"?

Jak widać w niezwykle dynamicznej zapowiedzi, poznamy zupełnie nowe opowieści, którymi tematami przewodnimi są trzy tytułowe zjawiska. Każda z krótkometrażówek będzie zupełnie inna, dzięki czemu widzowie znajdą coś dla siebie. Różnić będą się nie tylko sposoby animacji, ale również klimat poszczególnych opowieści oraz podejmowana przez twórców tematyka.

"Miłość, śmierć i roboty" sezon 2 - kiedy premiera?

Za antologią stoją Tim Miller, David Fincher, Jennifer Miller i Joshua Donenwraz z Blur Studios. Do tej pory nie zdradzono jednak pełnej listy twórców biorących udział przy drugim sezonie serialu "Miłość, śmierć i roboty". Wiadomo jednak kiedy zadebiutuje osiem nowych historii. Premiera została wyznaczona na 14 maja 2021 roku. Serial, podobnie jak pierwszy sezon, będzie dostępny na Netflix. W planach platformy jest już trzecia odsłona "Miłości, śmierci i robotów", która również ma się składać z ośmiu krótkometrażowych animacji.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Netflix