Zamknij

„Miłość, śmierć i roboty“ – Netflix zapowiada 2. sezon swojego animowanego hitu [WIDEO]

19.04.2021 19:00
Miłość, śmierć i roboty - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

„Miłość, śmierć i roboty“ to popularny animowany serial Netflixa, sygnowany nazwiskami Tima Millera i Davida Finchera. Właśnie dostaliśmy zwiastun nowych odcinków. Co już wiemy o 2. sezonie serialu?

„Miłość, śmierć i roboty” (org. „Love, Death & Robots”) to serial antologia, na który składa się seria krótkich metraży, przygotowanych przez twórców z różnych stron świata, w różnych technikach animacji. Każdy epizod serialu nawiązuje jednak do tytułowych trzech elementów, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak różni scenarzyści i reżyserzy podchodzą do tego samego tematu.

Serial Netflixa sygnowany jest nazwiskami TImma Millera, reżysera filmowego, który zasłynął filmami „Deadpool” i „Terminator: Mroczne przeznaczenie”. „Miłość, śmierć i roboty” powstaje także pod okiem producenta Davida Finchera, wielokrotnie nominowanego do Oscara reżysera takich hitów jak „The Social Network”, „Siedem”, „Fight Club”, czy tegoroczny „Mank”, o scenarzyście arcydzieła filmowego „Obywatel Kane”.

Zobacz także

„Miłość, śmierć i roboty“ – zwiastun 2. sezonu

W sieci zadebiutowała zapowiedź nowych odcinków serialu. Materiał prezentuje się następująco:

„Miłość, śmierć i roboty“ – obsada i ekipa 

Głównodowodzącą sezonem nr 2 została reżyserka Jennifer Yuh Nelson , reżyserka filmu „Mroczne umysły”, która pracowała także przy takich animowanych projektach jak „Mustang z Dzikiej Doliny”, „Madagaskar”, czy „Kung Fu Panda”.

Na tym etapie nieznane są nazwiska reżyserów nowych segmentów serialu. Pod zwiastunem na YouTubie widnieją jedynie nazwiska producentów nowego sezonu. Są to, poza wspomnianą wcześniej dwójką: Miller/Fincher, także Jennifer Miller, and Joshua Donen.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Miłość, śmierć i roboty“ – kiedy premiera?

Nowe odcinki serialu pojawią się na platformie 14 maja.

Czytaj także:

RadioZet.pl/Whats-on-Netflix.com/materiały prasowe Netflix