Zamknij

"Miłość w czasach wojny" - odcinek 18 - STRESZCZENIE. Rozpady związków [23.11]

16.11.2021 15:19
Miłość w czasach wojny - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Antena 3/TVP

"Miłość w czasach wojny" to nowy serial na antenie Telewizji Polskiej. O czym opowiada hiszpańska produkcja? Co wydarzy się w 18. odcinku serialu? Prezentujemy streszczenie.

Miłość w czasach wojny” to nowa propozycja serialowa stacji  TVP2. Jest to hiszpański serial historyczno-obyczajowy, opowiadający o grupie pielęgniarek, które otwierają szpital polowy w Melili dla żołnierzy. Ratując życie, odnajdują też przyjaźń i miłość. Co wydarzy się w 17. odcinku serialu?

 „Miłość w czasach wojny”, odc. 18 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Miłość w czasach wojny"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 18. odcinek serialu "Miłość w czasach wojny" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Miłość w czasach wojny”, odcinek 18 – STRESZCZENIE

Streszczenie 18. odcinka serialu „Miłość w czasach wojny” prezentuje się następująco:

Samotny strzelec niespodziewanie dokonuje groźnego napadu na szpital. Fidel i Andres próbują odeprzeć nieoczekiwany atak.

Gloria, chcąc wzbudzić zazdrość Veronica, wymusza na Guillermie wyjście na randkę. Andres natomiast postanawia zakończyć związek z Julią. Wszystko za sprawą decyzji o przeniesieniu do Madrytu, którą wreszcie zaakceptował. Przed wyjazdem musi jednak zdać raport królowej. Liczy na to, że pomiędzy słowami kobieta dostrzeże prawdę. Tymczasem zamiast porozmawiać bezpośrednio z nim, królowa kontaktuje się z pułkownikiem. Ten zaś z generałem Ibarrą. Podczas rozmowy dowódca daje sygnał Marquezowi, że jeśli dalej będzie wypytywał o Andresa i zgłębiał temat, może spotkać go coś złego 

Magdalena wraca do Melilli. Księżna, znajdując się pod presją i naciskiem ze strony samej królowej, a także rodziny samej Magdaleny, nie może jej jednak pomóc, oferując pracę. Susana i Fidel decydują się rozstać. Mężczyzna nie opłakuje jednak związku, niemal od razu snując plany wyjazdu na Półwysep w towarzystwie Julii.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Miłość w czasach wojny” – gdzie i kiedy oglądać?

Serial „Miłość w czasach wojny” emitowany jest na antenie stacji TVP2 od poniedziałku do czwartku o godzinie 21.40. Dotychczasowe odcinki, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL oraz, co ciekawe, na platformie Netflix (jako: „W czasach wojny”).

Czytaj także:  "Seks w wielkim mieście" wraca. Podano dokładną datę premiery "And Just Like That" [DATA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP/materiały Netflix