Zamknij

"Miłość w czasach wojny" - odcinek 20 - STRESZCZENIE finałowego odcinka serialu [25.11]

18.11.2021 14:10
Miłość w czasach wojny - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Antena 3/TVP

"Miłość w czasach wojny" to nowy serial na antenie Telewizji Polskiej. O czym opowiada hiszpańska produkcja? Co wydarzy się w 20., ostatniego odcinku serialu? Prezentujemy streszczenie.

Miłość w czasach wojny” to nowa propozycja serialowa stacji  TVP2. Jest to hiszpański serial historyczno-obyczajowy, opowiadający o grupie pielęgniarek, które otwierają szpital polowy w Melili dla żołnierzy. Ratując życie, odnajdują też przyjaźń i miłość. Co wydarzy się w 19. odcinku serialu?

 „Miłość w czasach wojny”, odc. 20, ostatni ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Miłość w czasach wojny"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 20., finałowy odcinek serialu "Miłość w czasach wojny" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Miłość w czasach wojny”, odcinek 20 – STRESZCZENIE

Streszczenie finałowego, 20. odcinka serialu „Miłość w czasach wojny” prezentuje się następująco:

Magdalena zostaje ponownie zatrudniona w szpitalu. Marzy o poślubieniu Larbiego. Wtedy wszystkie jej życiowe plany byłyby spełnione.

Raquel ucieka wraz ze swoim synkiem nad nadmorskie urwisko. Pilar, przerażona szaleństwem w oczach kobiety, biegnie za nimi, starając się uratować życie obojga. Finalnie ratuje tylko dziecko, gdyż matka rzuciła się z klifu. Gloria, zazdrosna o Guillermo, decyduje się na zemstę na swojej siostrze. Aby to zrobić, włącza pusty autoklaw. Gdy Veronica otwiera go chwilę później, zostaje poparzona prosto w twarz.

Susana budzi się po operacji. Niedługo później dowiaduje się, że jej matka szantażowała Fidela, mówiąc jej prawdę o ciąży. W wyniku tych rewelacji dochodzi do wymuszonego na mężczyźnie ślubu. W trakcie ceremonii kościół znajduje się pod ostrzałem. Pociski trafiają także w szpital Czerwonego Krzyża. Ich małżeństwo nie zostaje więc finalnie zawarte, gdyż wszyscy zgromadzeni rozbiegają się, aby pomóc rannym. Fidel tymczasem znajduje ciężko ranną Julię. Obiecuje jej, że nigdy więcej jej nie zostawi.

Choroba księżnej Carmen okazuje się mniej groźna niż podejrzewano, więc kobieta wróci do zdrowia w szybkim tempie i będzie mogła kontynuować działania, związane z prowadzeniem szpitala i pomocą lokalnej ludności.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Miłość w czasach wojny” – gdzie i kiedy oglądać?

Serial „Miłość w czasach wojny” emitowany jest na antenie stacji TVP2 od poniedziałku do czwartku o godzinie 21.40. Dotychczasowe odcinki, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL oraz, co ciekawe, na platformie Netflix (jako: „W czasach wojny”).

Czytaj także:  „Pam & Tommy“: oficjalny zwiastun głośnego serialu o seks-skandalu Pameli Anderson [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP/materiały Netflix