Zamknij

"Miłość w czasach wojny" - odcinek 3 - STRESZCZENIE. Julia chce ratować brata [20.10]

19.10.2021 08:46
Miłość w czasach wojny - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Antena 3/TVP

"Miłość w czasach wojny" to nowy serial na antenie Telewizji Polskiej. O czym opowiada hiszpańska produkcja? Co wydarzy się w 3. odcinku serialu? Prezentujemy streszczenie.

Miłość w czasach wojny” to nowa propozycja serialowa stacji  TVP2. Jest to hiszpański serial historyczno-obyczajowy, opowiadający o grupie pielęgniarek, które otwierają szpital polowy w Melili dla żołnierzy. Ratując życie, odnajdują też przyjaźń i miłość. Co wydarzy się w 3. odcinku serialu?

„Miłość w czasach wojny”, odc. 3 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Miłość w czasach wojny"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 3. odcinek serialu " Miłość w czasach wojny " i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Miłość w czasach wojny”, odcinek 3 – STRESZCZENIE

Streszczenie 3. odcinka serialu „Miłość w czasach wojny” prezentuje się następująco: 

Silva jest przekonany, że wszyscy żołnierze z jego pułku nie żyją. Pedro oznajmia zaś Julii, że śmierć Andresa i jego towarzyszy spowodowane była winą dowódcy. W szale, pod osłoną nocy, próbuje zabić komendanta. W wyniku tych wydarzeń nie tylko Ballester oskarża Silvę o zdradę. Coraz więcej żołnierzy zaczyna zarzucać mu niegodnie czyny. W efekcie tych oskarżeń wszyscy mają trafić do aresztu. Z powodu tego, że niektórzy są wciąż ranni, na razie pozostają w szpitalu pod czujnym okiem strażników. 

Doktor Fidel jest przekonany, że księżna ma gruźlicę. Julia jest zrozpaczona, gdy orientuje się, że jej brat za napad na dowódcę może zostać rozstrzelany. Łapówkami stara się przekonać Arabów, pracujących w porcie, by po kryjomu wywieźli go z kraju. Jej starania spełzają jednak na niczym. Idąc do portu, kobieta pada ofiarą kradzieży i pobicia.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Miłość w czasach wojny” – gdzie i kiedy oglądać?

Serial „Miłość w czasach wojny” emitowany będzie na antenie stacji TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 21.55. Dotychczasowe odcinki, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL oraz, co ciekawe, na platformie Netflix (jako: „W czasach wojny”).

Czytaj także:  Polskie filmy i seriale XXI wieku, które stały się międzynarodowymi hitami [GALERIA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP/materiały Netflix