Zamknij

"Miłość w czasach wojny" - odcinek 4 - STRESZCZENIE. Szalony plan przemycenia Pedra [25.10]

20.10.2021 17:21
Miłość w czasach wojny - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Antena 3/TVP

"Miłość w czasach wojny" to nowy serial na antenie Telewizji Polskiej. O czym opowiada hiszpańska produkcja? Co wydarzy się w 4. odcinku serialu? Prezentujemy streszczenie.

„Miłość w czasach wojny” to nowa propozycja serialowa stacji TVP2. Jest to hiszpański serial historyczno-obyczajowy, opowiadający o grupie pielęgniarek, które otwierają szpital polowy w Melili dla żołnierzy. Ratując życie, odnajdują też przyjaźń i miłość. Co wydarzy się w 4. odcinku serialu?

„Miłość w czasach wojny”, odc. 4 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu " Miłość w czasach wojny "? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 4. odcinek serialu " Miłość w czasach wojny " i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

Miłość w czasach wojny”, odcinek 4 – STRESZCZENIE

Streszczenie 4. odcinka serialu „Miłość w czasach wojny” prezentuje się następująco:

W szpitalu nieoczekiwanie umiera jeden z żołnierzy. Pochówek przewidziany jest jeszcze na ten sam dzień. Julia dostrzega w tej dramatycznej sytuacji szansę na ocalenie brata. Chce bowiem przenieść zwłoki na łóżko Pedra. Ten z kolei pojechałby w miejsce zmarłego karetką. Pilar, Magdalena i Larbi decydują się pomóc Ballestar w realizacji planu. Doktor Fidel zdaje sobie sprawę z ich zamiarów, ale decyduje się nie reagować. Próba ucieczki mężczyzny kończy się jednak tragicznie. Ranny Pedro w wyniku przechwycenia przez siły wroga trafia do lochu. Tam oczekiwać będzie na sąd wojskowy. Co więcej – Julia zostaje zdegradowana ze stanowiska pielęgniarki, a Larbi zwolniona.

Magadalena odwiedza Larbiego. Czuje się bowiem winna, bo to ona wciągnęła go w całą intrygę. Błaga o wybaczenie. W tym samym czasie kuzyn mężczyzny, niejaki Abdall, rabuje pokój Dam. Wykrada lekarstwa oraz kosztowności.

Julia zaczyna cieszyć się zainteresowaniem doktora Felipe, a Raquel decyduje się walczyć o swoją miłość do Luisa i stanąć w szranki z Pilar, która też zdaje się być zainteresowana romantyczną relacją z mężczyzną.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Miłość w czasach wojny” – gdzie i kiedy oglądać?

Serial „Miłość w czasach wojny” emitowany będzie na antenie stacji TVP2 od poniedziałku 18 października w dniach: poniedziałek-czwartek o godzinie 21.40. Dotychczasowe odcinki, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL oraz, co ciekawe, na platformie Netflix (jako: „W czasach wojny”).

Czytaj także:  "Sprzątaczka" zdetronizuje "Gambit królowej"? Na to wskazują prognozy Netflixa

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP/materiały Netflix