Zamknij

"Miłość w czasach wojny" - odcinek 5 - STRESZCZENIE. Sąd orzeka w sprawie Pedra [26.10]

22.10.2021 16:04
Miłość w czasach wojny - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Antena 3/TVP

"Miłość w czasach wojny" to nowy serial na antenie Telewizji Polskiej. O czym opowiada hiszpańska produkcja? Co wydarzy się w 5. odcinku serialu? Prezentujemy streszczenie.

Miłość w czasach wojny” to  nowa propozycja serialowa stacji  TVP2Jest to hiszpański serial historyczno-obyczajowy, opowiadający o grupie pielęgniarek, które otwierają szpital polowy w Melili dla żołnierzy. Ratując życie, odnajdują też przyjaźń i miłość. Co wydarzy się w 5. odcinku serialu?

„Miłość w czasach wojny”, odc. 5 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Miłość w czasach wojny"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 5. odcinek serialu " Miłość w czasach wojny " i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Miłość w czasach wojny”, odcinek 5 – STRESZCZENIE

Streszczenie 5. odcinka serialu „Miłość w czasach wojny” prezentuje się następująco:

W szpitalu doszło do kradzieży. Przerażona Magdalena informuje o tym Larbiego, licząc że ten będzie w stanie jej pomóc. Mężczyzna rzeczywiście odnajduje ukradzioną szkatułkę w rzeczach swojego kuzyna.

Carmen po raz kolejny próbuje namówić pułkownika Marqueza, by pomógł jej w sprawie dostaw leków. Na próżno. Niedługo potem w szpitalu nieoczekiwanie pojawia się Mendoza, który twierdzi, że członkowie batalionu wcale nie zginęli.

Pilar przypadkiem uświadamia Raquel, że planowała ślub z Luisem. Dziewczyna jest tak wstrząśnięta informacją, że mdleje na korytarzu. Niedługo potem w takim stanie znajdujeją Fidel. Namawia, by podjęła leczenie. Sąd wojskowy nad losami Pedra zaczyna obrady. Werdykt pada niezwykle szybko – Ballestar ma zostać rozstrzelany. W ostatniej chwili egzekucja zostaje przerwana na rozkaz samej królowej. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Miłość w czasach wojny” – gdzie i kiedy oglądać?

Serial „Miłość w czasach wojny” emitowany będzie na antenie stacji TVP2 od poniedziałku 18 października w dniach: poniedziałek-piątek o godzinie 21.40. Dotychczasowe odcinki, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL oraz, co ciekawe, na platformie Netflix (jako: „W czasach wojny”).

Czytaj także:  "The Office PL" okiem fanki: Miłośnicy Michaela Scotta – nie lękajcie się! [RECENZJA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP/materiały Netflix