Zamknij

"Miłość w czasach wojny" - odcinek 7 - STRESZCZENIE. Atak na Andresa [01.11]

26.10.2021 12:37
Miłość w czasach wojny - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Antena 3/TVP

"Miłość w czasach wojny" to nowy serial na antenie Telewizji Polskiej. O czym opowiada hiszpańska produkcja? Co wydarzy się w 7. odcinku serialu? Prezentujemy streszczenie.

 

Miłość w czasach wojny” to nowa propozycja serialowa stacji TVP2. Jest to hiszpański serial historyczno-obyczajowy, opowiadający o grupie pielęgniarek, które otwierają szpital polowy w Melili dla żołnierzy. Ratując życie, odnajdują też przyjaźń i miłość. Co wydarzy się w 7. odcinku serialu?

„Miłość w czasach wojny”, odc. 7 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Miłość w czasach wojny"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 7. odcinek serialu " Miłość w czasach wojny " i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Miłość w czasach wojny”, odcinek 7 – STRESZCZENIE

Streszczenie 7. odcinka serialu „Miłość w czasach wojny” prezentuje się następująco:

Magdalena orientuje się, że zakochała się w Larbim. Świadomość tego stanu rzeczy nakazuje jej jak najszybciej odwołać ślub z Danielem. Księżna, będąc już po operacji, w ogóle nie stosuje się do zaleceń lekarzy. Wraca do pracy. Jedną z pierwszych decyzji po powrocie jest zatrudnienie Larbiego na stałe. Gdy pułkownik Marquez zmusza ją do badań, kobieta poddaje się prześwietleniu. Finalnie wyjawia też prawdę swoim podwładnym co do stanu swojego zdrowia.

Romn, czyli prawdziwy ojciec dziecka Raquel, zaczyna jej grozić. Zrozpaczona kobieta kradnie pieniądze z kuchni, byle zamknąć usta byłemu narzeczonemu łapówką za milczenie.

Kapitan Somarriba rzeczywiście próbuje zabić Andresa. W efekcie swoich działań, sam zostaje ranny. W tym samym czasie Pedro odzyskuje wzrok. W tym samym czasie dochodzi do dramatycznych wydarzeń – dowództwo nie może nawiązać kontaktu z ekspedycją ratunkową ani z doktorem Calderonem.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Miłość w czasach wojny” – gdzie i kiedy oglądać?

Serial „Miłość w czasach wojny” emitowany będzie na antenie stacji TVP2 od poniedziałku 18 października w dniach: poniedziałek-piątek o godzinie 21.40. Dotychczasowe odcinki, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL oraz, co ciekawe, na platformie Netflix (jako: „W czasach wojny”).

Czytaj także:  „Plotkara”: nowa oraz oryginalna wersja serialu od dziś na HBO GO [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP/materiały Netflix