Zamknij

"Miłość w czasach wojny" - odcinek 8 - STRESZCZENIE. Andres żyje [02.11]

27.10.2021 16:11
Miłość w czasach wojny - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Miłość w czasach wojny" to nowy serial na antenie Telewizji Polskiej. O czym opowiada hiszpańska produkcja? Co wydarzy się w 8. odcinku serialu? Prezentujemy streszczenie.

Miłość w czasach wojny” to nowa propozycja serialowa stacji  TVP2. Jest to hiszpański serial historyczno-obyczajowy, opowiadający o grupie pielęgniarek, które otwierają szpital polowy w Melili dla żołnierzy. Ratując życie, odnajdują też przyjaźń i miłość. Co wydarzy się w 7. odcinku serialu?

„Miłość w czasach wojny”, odc. 8 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Miłość w czasach wojny"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 8. odcinek serialu " Miłość w czasach wojny " i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Miłość w czasach wojny”, odcinek 8 – STRESZCZENIE

Streszczenie 8. odcinka serialu „Miłość w czasach wojny” prezentuje się następująco: 

Fidel odkrywa, że mężczyzna, którego udało mu się ocalić wraz z Somarribą to nie kto inny, tylko Andres Pereda. Jest niezwykle zaskoczony tym faktem. Natychmiast opowiada porucznikowi, że jego narzeczona wraz z bratem przebywają w Melilli. Podczas próby dotarcia do miasteczka, po raz kolejny muszą walczyć o życie. Dzięki pomocy Maura i Rachida udaje im się dotrzeć do bazy dowództwa, gdzie czekają na nich Julia i Susana.

Magdalena pisze list do Daniela. Informuje go w nim, że nie może zostać jego żoną. Veronica ucieka się zaś do podstępu. Po cichu zabiera Pedra z więzienia, a następnie namawia doktora Guilerma, aby podjął się operacji oczu na Ballesterze.

Pilar orientuje się, że ktoś ukradł pieniądze z kuchennej kasetki. Tłumaczy przy tym Luisowi, że Raquel wyraźnie skrywa jakiś sekret, rzucając tym samym podejrzenie na kobietę. Mężczyzna jej nie wierzy.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Miłość w czasach wojny” – gdzie i kiedy oglądać?

Serial „Miłość w czasach wojny” emitowany będzie na antenie stacji TVP2 od poniedziałku 18 października w dniach: poniedziałek-piątek o godzinie 21.40. Dotychczasowe odcinki, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL oraz, co ciekawe, na platformie Netflix (jako: „W czasach wojny”).

Czytaj także:  „The Office PL“: twórcy o nowej wersji słynnego serialu [WYWIAD WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP/materiały Netflix