Zamknij

"Miłość w czasie wojny" - odcinek 6 - STRESZCZENIE. Silva chce zabić Andresa [27.10]

25.10.2021 16:15
Miłość w czasie wojny - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Antena 3/TVP

"Miłość w czasach wojny" to nowy serial na antenie Telewizji Polskiej. O czym opowiada hiszpańska produkcja? Co wydarzy się w 6. odcinku serialu? Prezentujemy streszczenie.

„Miłość w czasach wojny” to nowa propozycja serialowa stacji TVP2. Jest to hiszpański serial historyczno-obyczajowy, opowiadający o grupie pielęgniarek, które otwierają szpital polowy w Melili dla żołnierzy. Ratując życie, odnajdują też przyjaźń i miłość. Co wydarzy się w 6. odcinku serialu?

„Miłość w czasach wojny”, odc. 6 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu " Miłość w czasach wojny "? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 6. odcinek serialu " Miłość w czasach wojny " i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Miłość w czasach wojny”, odcinek 6 – STRESZCZENIE

Streszczenie 6. odcinka serialu „Miłość w czasach wojny” prezentuje się następująco:

Pułkownik Marquez jest odpowiedzialny za poprawne przeprowadzenie operacji księżnej. W trakcie operacji odkrywa zaskakującą prawdę o jej chorobie.

Raquel dochodzi do siebie w pokoju pielęgniarek. Naraża im się jednak swoim zachowaniem. W tym czasie w kantynie pojawia się Romn, jej były narzeczony. Pilar i Magdalena proszą Larbiego o pomoc. Potrzebują odzyskać dostawy morfiny dla pacjentów. Z pomocą artykułu doktora Calderona zostaje zorganizowana akcja ratunkowa dla jeńców. Lekarz sam mocno się w nią angażuje.

W tym czasie komendant Silva knuje spisek na życie Andresa. Zleca kapitanowi Somarribie zamordowanie więźnia. Czy mężczyzna się zgodzi?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Miłość w czasach wojny” – gdzie i kiedy oglądać?

Serial „Miłość w czasach wojny” emitowany będzie na antenie stacji TVP2 od poniedziałku 18 października w dniach: poniedziałek-piątek o godzinie 21.40. Dotychczasowe odcinki, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL oraz, co ciekawe, na platformie Netflix (jako: „W czasach wojny”).

Czytaj także:  „Sexify“: pierwsze zdjęcie z planu 2. sezonu hitu Netflixa [ZDJĘCIE]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP/materiały Netflix