Zamknij

„Miłosne potyczki”, odcinek 11 – STRESZCZENIE. Zemsta Murata. Hayat śmiała rozmawiać z innym [23.11]

18.11.2020 17:04
„Miłosne potyczki”, odcinek 11 – STRESZCZENIE. Zemsta Murata. Hayat śmiała rozmawiać z innym [23.11]
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki serialu „Miłosne potyczki”?

„Miłosne potyczki” to kolejny po „Elif” i „Więzień miłości” hit serialowy rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, to dramatyczna opowieść o burzliwej znajomości pełna napięcia, pasji i  mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 11 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 11. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 11 – streszczenie 

Streszczenie 11. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Didem, po skończonej sesji zdjęciowej z udziałem przedstawicieli firmy, zaprasza wszystkich na przyjęcie urodzinowe. Murat chce wracać do domu, ale Hayat namawia go by został i razem z nią uczestniczył w zabawie. Dziewczyna nie wie jednak, że Didem ma niecny plan, jak uwieść Murata bezpośrednio pod jej nosem.

Namawia Cenka, by ten odwrócił uwagę dziewczyny, próbując ją uwieść. W tym czasie Didem planuje, w jaki sposób spędzić czas z Muratem sam na sam. Niestety jej plan pokrzyżowuje Tuval, która pojawia się znikąd. Gdy nad jeziorem zjawia się Doruk, bracia padają sobie w ramiona. Plan Didem powiódł się w połowie. Gdy Murat widzi Hayat z Cenkiem, jest piekielnie zazdrosny. Mści się na dziewczynie w okrutny sposób. Cała sytuacja kończy się tym, że to Doruk odwozi Hayat do domu.

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: "Osiecka": data premiery serialu o Agnieszce Osieckiej ujawniona! Gdzie go obejrzymy? 

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl