Zamknij

„Miłosne potyczki”, odcinek 12 – STRESZCZENIE. Matka Hayat przyjeżdża, by znaleźć jej męża [24.11]

19.11.2020 11:30
„Miłosne potyczki”, odcinek 12 – STRESZCZENIE. Matka Hayat przyjeżdża, by znaleźć jej męża [24.11]
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki serialu „Miłosne potyczki”?

„Miłosne potyczki” to kolejny po „Elif” i „Więzień miłości” hit serialowy rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, to dramatyczna opowieść o burzliwej znajomości pełna napięcia, pasji i  mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 12 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 12. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji. 

„Miłosne potyczki”, odcinek 12 – streszczenie  

Streszczenie 12. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Hayat wraca do domu załamana. Tylko sen może przynieść jej ukojenie. Oczywiście – śni o Muratcie. Jej błogi sen przerywa nieoczekiwany przyjazd matki. Emine zjawia isę w Stambule z misją znalezienia córce kandydata na męża.

Gazety i portale plotkarskie publikują zdjęcia z imprezy Didem w domku nad jeziorem. Media sugerują, że Murat znowu jest w związku z modelką, na dowód dostarczając fotografie. Zraniona Hayat postanawia nie skupiać uwagi na niewiarygodnych doniesieniach prasy i skupić się na pracy. Czy jednak jej się powiedzie? W przypływie złości dziewczyna odbiera kwiaty z gabinetu szefa.

Emine i Fadik zjawiają się w szpitalu, w którym pracuje Asli.

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać?  

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: Gillian Anderson o edukacji seksualnej w Polsce: "Nie wiedziałam, że są takie państwa".

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl