Zamknij

"Miłosne potyczki" – odcinek 13 – streszczenie. Hayat otrzyma kwiaty od cichego wielbiciela [25.11]

20.11.2020 11:45
kadr z serialu "Miłosne potyczki"
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki serialu „Miłosne potyczki”?

Miłosne potyczki” to kolejny po „Elif” i „Więzień miłości” hit serialowy rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, to dramatyczna opowieść o burzliwej znajomości pełna napięcia, pasji i  mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 13 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 13. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Miłosne potyczki”, odcinek 13 – streszczenie  

Streszczenie 13. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Po tym jak Hayat otrzymała kwiaty, które przysłano dla niej specjalnie do pracy, Murat jest piekielnie zazdrosny. Domyśla się bowiem, że to mężczyzna podesłał piękny bukiet. Po niedawnych wydarzeniach z imprezy, zaczyna podejrzewać, że to Cenk zaczął spotykać się z kobietą. Sama Hayat jest zaś wściekła, bo najchętniej w ogóle nie poznałaby nigdy Cenka.

W tym samym czasie Didem boi się, że Murat jakimś cudem odkryje prawdę i przejrzy jej niecny plan. Kobieta obawia się, że dawny wybranek serca zorientuje się, że to właśnie ona i Cenk przekazali prasie zdjęcie, sugerujące ich ponowny romans.

Mimo złości kolegi z pracy, Hayat zostaje zaproszona po południu do domu Murata, gdzie on i jego brat Tuval pracują nad nowym projektem. Proszę Hayat o pomoc. Czy to jedynie pretekst, by mężczyzna mógł z nią spędzać więcej czasu?

Hayat nie wie jednak, że w czasie, gdy ona wzdycha do Murata, jej rodzina szykuje swój własny plan na jej przyszłość. Kerem odwiedza mieszkanie Ipek i tam poznaje Emine i Fadik. Obie kobiety są zachwycone obyciem i ogładą mężczyzny. Matka Hayat widzi w nim nawet idealnego kandydata na męża dla swojej córki. 

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: "Król": wszystko, co musicie wiedzieć o głośnym serialu CANAL+ 

Źródło: Radiozet.plTelemagazyn.pl