Zamknij

"Miłosne potyczki" - odcinek 14 - STRESZCZENIE. Matka Hayat chce żeby Kerem był jej mężem [26.11]

20.11.2020 12:15
kadr z serialu "Miłosne potyczki"
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki serialu „Miłosne potyczki”?

Miłosne potyczki” to kolejny po „Elif” i „Więzień miłości” hit serialowy rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, to dramatyczna opowieść o burzliwej znajomości pełna napięcia, pasji i  mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 14 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 14. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Miłosne potyczki”, odcinek 14 – streszczenie 

Streszczenie 14. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Emine, zachwycona Keremem, próbuje przekonać Hayat, by dała mężczyźnie szansę. Nie może się nachwalić, jak wspaniały jest to człowiek i widzi w nim idealnego kandydata na męża córki. Co na to Hayat?

Dziewczyna nie jest zainteresowana, więc musi szybko wymyślić sposób, jak zniechęcić mężczyznę do siebie. Wpada na szatański pomysł.

Azime, babcia Murata, cieszy się, że wnuk wreszcie rozstał się z Didem. Uważa bowiem, że dziewczyna nie nadawała się zbytnio na żonę dla jej idealnego wnusia. Co ciekawe – krytyczne uwagi Azime zupełnie nie zostały zarejestrowane przez Didem, która jest święcie przekonana, że kobieta udzieliła jej błogosławieństwa i że wkrótce zostanie żoną Murata.

Derya ma pretensje do Murata. Dochodzi między nimi do konfliktu, który może rzutować na ich dalszą relację. Kto ma rację w tym konflikcie?

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: Ludzie i bogowie, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu TVP? [DATA] 

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl