Zamknij

"Miłosne potyczki" - odcinek 16 - STRESZCZENIE. Ipek nie chce wsparcia Kerema [30.11]

23.11.2020 17:25
kadr z serialu "Miłosne potyczki"
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki serialu „Miłosne potyczki”?

„Miłosne potyczki” to kolejny po „Elif” i „Więzień miłości” hit serialowy rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, to dramatyczna opowieść o burzliwej znajomości pełna napięcia, pasji i  mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 16 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 16. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji. 

„Miłosne potyczki”, odcinek 16 – streszczenie  

Streszczenie 16. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Matka Hayat wraz z ciotką Fadik przyjeżdżają do Stambułu na wesele. Murat uprzedza Hayat, że planuje pojechać z paniami na targ do Izmiru.

Ipek chce sprzedać swój ukochany samochód. Przyjaciółki są zaskoczone i nie chcą do tego dopuścić. Kerem również chce wesprzeć finansowo kobietę, ale ta nie chce przyjąć jego pieniędzy.

Nejat prosu Murata, aby pogodził się wreszcie z Deryą. W tym czasie Azime pojawia się w rodzinnej firmie i po raz pierwszy poznaje Hayat. Czy dziewczyna zyska aprobatę kobiety?

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: „Równonoc“ – duński serial kryminalny od Netflixa. Zobacz klimatyczny zwiastun.

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl