Zamknij

"Miłosne potyczki" - odcinek 17 - STRESZCZENIE. Didem mści się na Hayat [1.12]

24.11.2020 14:08
kadr z serialu "Miłosne potyczki"
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki serialu „Miłosne potyczki”?

„Miłosne potyczki” to kolejny po „Elif” i „Więzień miłości” hit serialowy rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, to dramatyczna opowieść o burzliwej znajomości pełna napięcia, pasji i  mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień. 

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 17 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 17. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji. 

„Miłosne potyczki”, odcinek 17 – streszczenie  

Streszczenie 17. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Didem przychodzi do fimy pożegnać się z pracownikami i z Muratem. W tym samym czasie obmyśla plan zemsty na Hayat. Kilka godzin później Murat znajduje nieprzytomna kobietę w zablokowanej windzie. Nie przypuszcza jednak, że to sprawka Didem. Mężczyzna zabiera nieprzytomną dziewczyną do domu, żeby tam mogła dojść do siebie. Do późnej nocy czuwa nad jej dobrostanem. Gdy dziewczyna się budzi, proponuje jej spędzenie wspólnego weekendu.

Ojciec odbiera pieniąde od Ipek. Zupełnie nie rozumie pretensji córki.

Didem dalej kombinuje. Pod nieobecność Murata, mówi Tuval, że mężczyzna zostanie jej mężem. 

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: Grzesznica - OBSADA: kto gra w serialu emitowanym w TVN7 i o czym jest? [STRESZCZENIE] 

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl