Zamknij

"Miłosne potyczki" - odcinek 18 - STRESZCZENIE. Szokująca niespodzianka Didem [2.12]

25.11.2020 13:38
kadr z serialu "Miłosne potyczki"
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki serialu „Miłosne potyczki”?

„Miłosne potyczki” to kolejny po „Elif” i „Więzień miłości” hit serialowy rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, to dramatyczna opowieść o burzliwej znajomości pełna napięcia, pasji i  mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 18 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 18. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji. 

„Miłosne potyczki”, odcinek 18 – streszczenie 

Streszczenie 18. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Kerem chce pomóc Ipek w rozładowaniu zebranej w niej złości. Zaprasza więc dziewczynę na ring bokserski, gdzie będzie mogła dać upust emocjom.

Murat i Hayat spędzają razem urokliwy dzień. Po kąpieli w basenie oboje udają się na wspólne łowienie ryb. Wieczorem mężczyzna wyznaje, że Hayat bardzo mu się podoba.

Następnego dnia rano ich idylla legnie jednak w gruzach. Oto w domu Murata zjawia się Didem, która obwieszcza, że jest w ciąży z Muratem. Wszyscy są zszokowani, włącznie z nim samym. Hayat jest zrozpaczona. Natychmiast opuszcza dom mężczyzny we łzach.

Gdy kilka godzin później Doruk, który nie mógł dodzwonić się do brata, wchodzi do domu Murata, widzi na podłodze ślady krwi.

Hayat jest tak zrozpaczona, że żali się przyjaciółkom nie tylko z szokujących wydarzeń poranka, ale przede wszystkim z tego, że nie pamięta nic z poprzedniego wieczoru, spędzonego w posiadłości Murata.

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: Aktorzy, którzy są niemal identyczni. Zobaczcie 10 par aktorskich sobowtórów [FOTO] 

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl