Zamknij

"Miłosne potyczki" - odcinek 22 - STRESZCZENIE. Murat podejmuje szokującą decyzję [8.12]

01.12.2020 12:48
kadr z serialu "Miłosne potyczki"
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki serialu „Miłosne potyczki”?

Miłosne potyczki” to kolejny po „Elif” i „Więzień miłości” hit serialowy rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, to dramatyczna opowieść o burzliwej znajomości pełna napięcia, pasji i  mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.

„Miłosne potyczki”, odcinek 22 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 21. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 22 – streszczenie 

Streszczenie 22. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Nietypowa decyzja Murata. Kerem jest zaskoczony, że jego szef i przyjaciel postanawia wziąć ślub z Didem. Nie może pojąć dlaczego mężcyzzna to robi, skoro ewidentnie jej nie kocha.

Związkowi przeciwna jest także Tuval, która uważa, że Didem jest wyrachowana i zależy jej wyłącznie na majątku Murata.

Dziewczyny doradzają Hayat, co powinna zrobić. Żadne rozwiązanie nie jest jednak dobre. Hayat przychodzi do pracy i stara się być miła dla Murata. Gołym okiem widać jednak, że oboje cierpią. Dlaczego na drodze ich szczęścia musiała stanąć Didem? 

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać?  

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: Telenowele wszech czasów. 7 tytułów, które pokochali Polacy [LISTA] 

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl