Zamknij

"Miłosne potyczki" - odcinek 45 - STRESZCZENIE. Męska impreza Murata, Doruka i Kerema [13.01]

12.01.2021 11:57
kadr z serialu "Miłosne potyczki"
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki serialu „Miłosne potyczki”?

Miłosne potyczki” to kolejny po serialach „Elif” i „Więzień miłości” hit rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, to dramatyczna opowieść o burzliwej znajomości pełna napięcia, pasji i mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.  

„Miłosne potyczki”, odcinek 45 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 45. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 45 – streszczenie  

Streszczenie 45. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Murat, Doruk i Kerem postanawiają spędzić wieczór w męskim towarzystwie. To ich próba zemsty na dziewczynach, które za każdym razem nakręcają spiralę dramatycznych zdarzeń. Tym razem również każda z dziewczyn próbuje wymusić na ukochanym przekazanie informacji gdzie i co będą robić na wspólnej imprezie. Każda spotyka się jednak z milczeniem.

Didem przekazuje Muratowi informacje o tym, kto sprzedał ich pierwszą kampanię konkurencji. Mężczyzna nie może uwierzyć w to, co słyszy. Postanawia jednak nic nie mówić bratu i samodzielnie rozwiązać sprawę.

W tym czasie Emine po raz kolejny próbuje się dowiedzieć w kim zakochała się jej córka. Z ilością zmian w jej życiu i ciągłych kłotni, kobieta zwyczajnie nie jest w stanie nadążyć za rozwojem wydarzeń w uczuciach dziewczyny.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: Netflix zapowiada hiszpański serial "Poniżej zera". Będzie hit na miarę "Domu z papieru"? [WIDEO] 

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl