Zamknij

"Miłosne potyczki" - odcinek 46 - STRESZCZENIE. Ipek zaczyna "prześladować" Kerema [14.01]

13.01.2021 14:20
Kadr z serialu "Miłosne potyczki"
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki serialu „Miłosne potyczki”?

Miłosne potyczki” to kolejny po serialach „Elif” i „Więzień miłości” hit rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, to dramatyczna opowieść o burzliwej znajomości pełna napięcia, pasji i mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.   

„Miłosne potyczki”, odcinek 46 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 46. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 46 – streszczenie 

Streszczenie 46. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Nieoczekiwania zamiana miejsc. Ipek postanawia zacząć zachowywać się jak Kerem, żeby pokazać mu, z czym musi mierzyć się na co dzień. W związku z czym zaczyna „prześladować” ukochanego. Zasypuje go kwiatami, dzwoni kilkadziesiąt razy dziennie, dosłownie nie odstępuje go na krok. Kerem w tym czasie udaje niedostępnego, a więc zachowuje się tak, jak zwykle zachowuje się Ipek. 

Didem nastawia Ibrahima przeciwko Muratowi. Mężczyzna, karmiony nieprawdziwymi informacjiami Didem, zaczyna obawia się, że ten skrzywdzi Hayat, więc posanawia ją przed nim bronić. W tym czasie Murat zaczyna podejrzewać, że Hayat nie jest mu wiernia, co wynika z chorobliwej zazdrości o Ibrahima. 

Emine zaś dowiaduje się, kto jest prawdziwym ukochanym córki i postanawia go poznać. Oczywiście za plecami Hayat.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: Ile zbrodni popełniono w "Ojcu Mateuszu"? Pojawiły się statystyki.

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl