Zamknij

"Miłosne potyczki" - odcinek 50 - STRESZCZENIE. Murat niszczy suknię ślubną Hayat [20.01]

19.01.2021 13:17
kadr z serialu "Miłosne potyczki"
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki serialu „Miłosne potyczki”?

Miłosne potyczki” to kolejny po serialach „Elif” i „Więzień miłości” hit rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, przeradza się w dramatyczną historię o burzliwej znajomości pełną napięcia, pasji i mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.  

„Miłosne potyczki”, odcinek 50 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 50. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 50 – streszczenie 

Streszczenie 50. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Doruk prosi Hayat, by jak najszybciej wyznała prawdę Muratowi. Zanim jednak dziewczyna zdąży sama porozmawiać z ukochanym, w firmie pojawia się Derya i kłamstwo dziewczyny wychodzi na jaw. Murat natychmiast zwalnia kobietę. Ma też pretensje do rodziny, że go oszukiwała przez tak dług czas.

Załamana Hayat, po powrocie do domu, zastaje rozgniewanego dziadka. Okazuje się, że rodzina zdecydowała się powrócić do Giresun.

Przyjaciółki radzą Hayat, by poszła jeszcze raz porozmawiać z Muratem. Podpowiadają, że musi znaleźć jakiś sposób, by go jeszcze udobruchać, namówić go do przebaczenia. Mężczyzna jednak wciąż jest wściekły. Tak bardzo, że niszczy suknię ślubną, uszytą specjalnie przez Tuval.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: Seks w wielkim mieście: Caitlyn Jenner wystąpi w kontynuacji serialu? "Świetnie się nadaje".

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl