Zamknij

"Miłosne potyczki" - odcinek 52 - STRESZCZENIE. Azime ma plan pocieszenia Hayat [22.01]

21.01.2021 14:06
"Miłosne potyczki" - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki serialu „Miłosne potyczki”?

Miłosne potyczki” to kolejny po serialach „Elif” i „Więzień miłości” hit rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, przeradza się w dramatyczną historię o burzliwej znajomości pełną napięcia, pasji i mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.    

„Miłosne potyczki”, odcinek 52 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 52. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 52 – streszczenie  

Streszczenie 52. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Murat kontaktuje się z Hayat, aby oddać jej prawdziwy dowód osobisty, który ktoś znalazł w biurze. Następnie odwozi ją do rodzinnego domu.

Babcia Azime, próbując poprawić Hayat humor, zabiera ją do jubilera po nowy pierścionek. Jest to wynikiem rozmowy z Dorukiem, w którym mężczyzna zwierzył się obawami, związanymi z bratem.

Azime potajemnie rozmawia też z Muratem. Po tej wymianie zdań decyduje się wyrzucić list, który kiedyś otrzymała od matki chłopaka, Leyli.

Dziadek Hasmet zjawia się nieoczekiwanie w Sarte. Po jego pojawieniu się w biurze, nieoczekiwanie Kerem decyduje, że odchodzi z pracy.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: „Bez litości” – powstaje nowy serial na bazie słynnego thrillera z Denzelem Washingtonem [WIDEO] 

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl