Zamknij

Miłosne potyczki - odcinek 53 - STRESZCZENIE. Skandal przerywa zaręczyny Murata i Hayat [26.01]

22.01.2021 15:25
"Miłosne potyczki" - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Miłosne potyczki” to kolejny po serialach „Elif” i „Więzień miłości” hit rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, przeradza się w dramatyczną historię o burzliwej znajomości pełną napięcia, pasji i mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.    

„Miłosne potyczki”, odcinek 53 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 53. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 53 – streszczenie 

Streszczenie 53. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Po burzliwych wydarzeniach ostatnich dni, wszyscy nagle szykują się do oficjalnych zaręczyn Murata i Hayat. Wydarzenie jest na tyle ważne, że Ipek specjalnie odwiedza Kerema i namawia go, by towarzyszył przyjacielowi w tak ważnym dla niego dniu.

Murat otrzymuje tajemniczą przesyłkę. Nie ma jednak czasu jej otworzyć, więc zostawia ją w aucie. Co kryje pakunek? Dowiemy się pewnie w kolejnym odcinku.

Podczas spotkania Emine jest zachwycona elegancją restauracji i wzruszona z powodu samej ceremonii. Największą niespodzianką nie jest jednak ponowna miłość Murata i Hayat, a nagłe spotkanie Azime i Hasmeta. Babcia Murata i dziadek Hayat zachowują się nad wyraz dziwnie. Dziadek rzuca tajemniczą uwagę o tym, że „miłości nie można kupić” i wzburzony wyprasza gości. Murat próbuje rozwikłać przyczynę dziwnego zachowania dziadka. W tym ferworze zdziwionych głosów, nie dochodzi finalnie do oficjalnego założenia pierścionka na palec.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: Mariusz Czajka zagra w "M jak Miłość" i "Świecie według Kiepskich"? Wielki powrót aktora 

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl