Zamknij

"Miłosne potyczki" - odcinek 56 - STRESZCZENIE. Dziadek Hesmet chce porwać Hayat [28.01]

27.01.2021 13:30
Miłosne potyczki - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki serialu „Miłosne potyczki”?

Miłosne potyczki” to kolejny po serialach „Elif” i „Więzień miłości” hit rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, przeradza się w dramatyczną historię o burzliwej znajomości pełną napięcia, pasji i mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.    

„Miłosne potyczki”, odcinek 56 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 56. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 56 – streszczenie 

Streszczenie 56. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Dziadek Hesmet zwabia Hayat do domu. Chce ją porwać. W tym celu wynajmuje pracownika, który ma zabrać dziewczynę do Giresun. Hayat jest jednak sprytniejsza od wynajętego rzezimieszka i przekonuje go, by odwiózł ją do własnego domu. Tego, który obecni dzieli z Muratem, jako jego żona. Sęk tkwi w tym, że Murat wciąż jest urażony kłamstwem kobiety i mimo niedawnych zaślubin, postanawia mścić się na Hayat. Dlatego kolejny raz wychodzi nocą z domu. Dziewczyna najpierw jest zasmucona działaniami męża, ale potem postanawia dać mu nauczkę.

Tymczasem jakaś tajemnicza kobieta wydzwania do Murata. Kiedy jednak którekolwiek z nich odbiera telefon, kobieta się rozłącza. Hayat jest zazdrosna, ale Murat nie wiem kim może być osoba, która nie daje im spokoju.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: To kolejny razy, gdy przyznanie jej roli wywołuje kontrowersje. Kim jest Jodie Turner-Smith?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl