Zamknij

Miłosne potyczki - odcinek 73 - STRESZCZENIE. Murat próbuje odzyskać Hayat [22.02]

19.02.2021 12:41
Miłosne potyczki - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki serialu „Miłosne potyczki”?

Miłosne potyczki” to kolejny po serialach „Elif” i „Więzień miłości” hit rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, przeradza się w dramatyczną historię o burzliwej znajomości pełną napięcia, pasji i mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.    

„Miłosne potyczki”, odcinek 73 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 73. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 73 – streszczenie 

Streszczenie 73. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Hayat spotyka się z Muratem w restauracji. Mężczyzna na różne sposoby próbuje odzyskać względy żony.

Leyla nie może się doczekać wyjścia ze szpitala. Po kolacji Asli zostaje w domu Doruka. Przypadkiem słyszy rozmowę Deryi z Oyą. Tuval bardzo przeżywa niestosowne zachowanie Emre w firmie.

Kerem boi się zatańczyć na swoim przyjęciu zaręczynowym. Doruk wpada na pomysł, jak ją ośmielić. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: Mija 25 lat od premiery serialu "Matki, żony i kochanki". Jak obecnie wyglądają aktorki?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl