Zamknij

Miłosne potyczki - odcinek 74 - STRESZCZENIE. Murat wciąż walczy o miłość Hayat [23.02]

22.02.2021 12:45
Miłosne potyczki - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki serialu „Miłosne potyczki”?

Miłosne potyczki” to kolejny po serialach „Elif” i „Więzień miłości” hit rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, przeradza się w dramatyczną historię o burzliwej znajomości pełną napięcia, pasji i mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.    

„Miłosne potyczki”, odcinek 74 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 74. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 74 – streszczenie 

Streszczenie 74. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Kerem na swoim przyjęciu zaręczynowym ma atak paniki i zamyka się w łazience.

Murat, mimo starań, wciąż słyszy od Hayat, że między nimi wszystko skończone. Nie ustaje jednak w próbach odzyskania miłości wybranki. Tym razem podczas przyjęcia prosi Hayat do tańca.

Azime przyjmuje w końcu oświadczyny Hasmeta, ale stawia jeden warunek. Hazal daje Leyli do zrozumienia, że nie wierzy w jej kłopoty z pamięcią. Również Derya próbuje nastawić rodzinę przeciwko Leyli, ale nikt jej nie wierzy.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także:

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl