Zamknij

Miłosne potyczki - odcinek 75 - STRESZCZENIE. Azime zamyka Murata i Hayat w sypialni [24.02]

23.02.2021 10:37
Miłosne potyczki - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki serialu „Miłosne potyczki”?

Miłosne potyczki” to kolejny po serialach „Elif” i „Więzień miłości” hit rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, przeradza się w dramatyczną historię o burzliwej znajomości pełną napięcia, pasji i mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.

„Miłosne potyczki”, odcinek 75 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 75. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 75 – streszczenie 

Streszczenie 75. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Murat niespodziewane wychodzi z przyjęcia. Goście są zaskoczeni. Nikt nie wie, co właściwie się stało, że mężczyzna tak obcesowo opuścił imprezę. Hayat zaczyna niepokoić się o los męża, więc wybiera się do jego domu późnym wieczorem. Gdy znajduje go w mieszkaniu, zaczynają rozmawiać. W tym czasie babcia Azime wpada na pomysł, by zamknąć drzwi od sypialni Murata, by w ten sposób wymusić na parze przebywanie w swoim towarzystwie na dłużej. Liczy, że to pomoże małżonkom się pogodzić.

Leyla jest przekonana, że zabiła Hazal. Ipel chce pomóc Keremowi. Pomocna interwencja źle się jednak kończy dla mężczyzny.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: "You", 3. sezon: co wiemy o nowych odcinkach "Ty"? [zwiastun, premiera, fabuła]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl