Zamknij

Miłosne potyczki - odcinek 76 - STRESZCZENIE. Huczne wesele Hasmeta i Azime [25.02]

24.02.2021 12:15
Miłosne potyczki - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki serialu „Miłosne potyczki”?

Miłosne potyczki” to kolejny po serialach „Elif” i „Więzień miłości” hit rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, przeradza się w dramatyczną historię o burzliwej znajomości pełną napięcia, pasji i mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.    

„Miłosne potyczki”, odcinek 76 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 76. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 76 – streszczenie 

Streszczenie 76. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Dziadek Hasmet chce, aby jego ślub odbył się zgodnie z tradycją regionu, z którego pochodzi. W tym celu pod dom Murata sprowadza tancerzy i grajków. Wszyscy są zaskoczeni, a Azime jest zachwycona. W radosnym nastroju szykuje dla gości wspaniały poczęstunek.

Podczas imprezy dochodzi do spięcia między Leylą i Deryą. Chodzi o pierścionek zaręczynowy. Leyla żąda zwrotu cennej obrączki. 

W Sarte nieoczekiwanie pojawiają się dłużnicy, nasłani przez Emine. Okazuje się, że główny księgowy nie zapłacił rachunków i zniknął. Murat musi ratować sytuację.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: „Świat według Kiepskich” – syn Paździocha znów zawita na ekranie.

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl