Zamknij

Miłosne potyczki - odcinek 77 - STRESZCZENIE. Emre chce oszukać Hayat [26.02]

25.02.2021 10:43
Miłosne potyczki - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki serialu „Miłosne potyczki”?

Miłosne potyczki” to kolejny po serialach „Elif” i „Więzień miłości” hit rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, przeradza się w dramatyczną historię o burzliwej znajomości pełną napięcia, pasji i mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.    

„Miłosne potyczki”, odcinek 77 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 77. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 77 – streszczenie

Streszczenie 77. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Azime po raz kolejny próbuje nakłonić Deryę do oddania pierścionka, ale kobieta znów odmawia. Leyla natomiast grozi Azime, że wyjawi wszystkim jej tajemnicę.

Emre chce zastawić pułapkę na niczego niespodziewającą się Hayat. Kobiecie wydaje się, że w ten sposób zemści się na Muracie. Aby plan się powiódł, Emre proponuje Hayat nietypową współprace. Kobieta domyśla się jednak, że propozycja Emre jest nieuczciwa. Prosi więc Murata, by ten zrezygnował z zimowej kolekcji.

Hasmet chce, by Kerem zosgranizował dla niego i Azime kilkudniowe wakacje, które mogłyby działać, jak miesiąc miodowy pary. W tym celu przekazuje mężczyźnie pieniądze.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku. 

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: „Frasier” – kultowy sitcom powraca. Fani wniebowzięci

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl