Zamknij

Miłosne potyczki - odcinek 78 - STRESZCZENIE. Hasmet zaginął. Trwa akcja ratunkowa [01.03]

26.02.2021 10:18
Miłosne potyczki - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki serialu „Miłosne potyczki”?

Miłosne potyczki” to kolejny po serialach „Elif” i „Więzień miłości” hit rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, przeradza się w dramatyczną historię o burzliwej znajomości pełną napięcia, pasji i mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.    

„Miłosne potyczki”, odcinek 78 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 78. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 78 – streszczenie 

Streszczenie 78. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Emre chce jeszcze bardziej skłócić Murata i Hayat. W tym celu przesyła mu swoje zdjęcie z kobietą.

Hasmet przypadkiem słyszy, w jaki sposób mówi o nim Azime. Załamuje się. Postanawia wyjechać. Pakuje się i po prostu wychodzi z domu. Nikt nie wie dokąd pojechał, ani co zamierza zrobić. Przerażona Emine prosi Hayat o pomoc w znalezieniu dziadka.

Hazal wyznaje Muratowi, że Leyla ma jeszcze jednego syna, który jest jego bratem. Murat postanawia to sprawdzić. Derya przekonuje Hayat, że powinna być zazdrosna o Hazal.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać?  

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: „Frasier” – kultowy sitcom powraca. Fani wniebowzięci.

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl