Zamknij

Miłosne potyczki - odcinek 79 - STRESZCZENIE. Bitwa o pierścionek [02.03]

01.03.2021 11:49
Miłosne potyczki - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Co wydarzy się w 79. odcinku serialu „Miłosne potyczki”? Gdzie i kiedy oglądać?

Miłosne potyczki” to kolejny po serialach „Elif” i „Więzień miłości” hit rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, przeradza się w dramatyczną historię o burzliwej znajomości pełną napięcia, pasji i mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.

„Miłosne potyczki”, odcinek 79 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 79. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 79 – streszczenie

Streszczenie 79. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Hasmet, po tym jak nieoczekiwanie uciekł z miasta w poprzednim odcinku, ukrywa się obecnie w górskiej chacie na pustkowiu. Zostaje tam sam i marznie. Nikt nie wie gdzie się znajduje, więc trwają poszukiwania. Wszyscy się zamartwiają.

Leyla wymusza siłą, by Derya przekazała jej pierścionek zaręczynowy. Murat podkreśla jednak, że pierścionek należy się Deryi, bo to ona jest prawowitą żoną jego ojca.

Hayat jest zazdrosna o relacje Murata i Hazal. Decyduje się więc śledzić męża. Tuval zaś odkrywa, że Emre kocha się w Hayat. Jest przerażona. Wietrzy kłopoty.

Ipek jest zła, bo czuje, że Kerem ją zaniedbuje. Mówi, że mężczyzna poświęca więcej czasu Muratowi niż jej. Asli jest zaś zła na Doruka.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku. 

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: Złote Globy 2021 rozdane. "The Crown" bezkonkurencyjne, jest też historyczne rozdanie.

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl