Zamknij

Miłosne potyczki - odcinek 80 - STRESZCZENIE. Leyla ma jeszcze jednego syna [03.03]

02.03.2021 14:45
Miłosne potyczki - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Co wydarzy się w 80. odcinku serialu „Miłosne potyczki”? Gdzie i kiedy oglądać?

Miłosne potyczki” to kolejny po serialach „Elif” i „Więzień miłości” hit rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, przeradza się w dramatyczną historię o burzliwej znajomości pełną napięcia, pasji i mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień. 

„Miłosne potyczki”, odcinek 80 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 80. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 80 – streszczenie 

Streszczenie 80. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Derya dowiaduje się, że Leyla ma jeszcze jednego syna. Natychmiast zawiadamia o tym szokującym fakcie Murata.

Hasmet leży chory i samotny w górskiej chacie. Tak źle się czuje, że ma nawet kłopot z wezwaniem pomocy. Finalnie udaje mu się zadzwonić do Azime. Ta wysyła Hayat i Murata, aby uratowali mężczyznę. W trakcie podróży okazuje się, że Murat jest wściekły, że Emre wciąż wydzwania do Hayat. Sprawy nabierają jeszcze gorszego obrotu, gdy Hayat zdradza, że chce odejść z pracy w Sarte i pracować z Emre na stałe.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać?

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: Tadeusz Kościuszko bohaterem filmowym. Twórca "Ataku Paniki" opowie o insurekcji kościuszkowskiej.

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl