Zamknij

Miłosne potyczki - odcinek 81 - STRESZCZENIE. Murat zostawia Hayat samą w leśnej chacie [04.03]

02.03.2021 15:58
Miłosne potyczki - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Co wydarzy się w 81. odcinku serialu „Miłosne potyczki”? Gdzie i kiedy oglądać?

Miłosne potyczki” to kolejny po serialach „Elif” i „Więzień miłości” hit rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, przeradza się w dramatyczną historię o burzliwej znajomości pełną napięcia, pasji i mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.     

„Miłosne potyczki”, odcinek 81 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 81. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 81 – streszczenie 

Streszczenie 81. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Gdy Halit zabiera dziadka Hasmeta do szpitala, Murat decyduje się spędzić z żoną noc w chacie na odludziu. Kolejny telefon od Emre burzy jednak ich spokój. Dochodzi do awantury. Wściekły Murat wychodzi i zostawia Hayat samą. W nocy w chacie wybucha pożar.

Gdy przejęta Azime odwiedza Hasmeta w szpitalu, w tym samym czasie Emre wygaduje się Tuval, że jest zakochany w Hayat i chce walczyć o jej miłość.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL 

Czytaj także: "Sky Rojo": jest zwiastun nowego serialu twórców "Domu z papieru"! Kiedy premiera? [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl