Zamknij

Miłosne potyczki - odcinek 83 - STRESZCZENIE. Murat bije się z Emre? [08.03]

04.03.2021 13:35
Miłosne potyczki - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Co wydarzy się w 83. odcinku serialu „Miłosne potyczki”? Gdzie i kiedy oglądać?

Miłosne potyczki” to kolejny po serialach „Elif” i „Więzień miłości” hit rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, przeradza się w dramatyczną historię o burzliwej znajomości pełną napięcia, pasji i mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.    

„Miłosne potyczki”, odcinek 83 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 83. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 83 – streszczenie

Streszczenie 83. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Fadik i Emine znajdują w domu kwiaty, przy których wisi karteczka z tajemniczą wiadomością. Jako, że bukiet jest w domu, kobiety w obawie przed prześladowcą, wzwywają policję.

Murat udaje się do restauracji, gdzie ma spotkać się z Emre. Rywal prowokuje go do bójki. Co więcej – mężczyzna nie chce wycofać oskarżenia przeciwko Muratowi. Nadal też namawia Hayat, by zmieniła pracę i przyjęła pozycję w jego firmie.

Leyla głośno sugeruje, że Hazal jest zainteresowana romantyczną relacją z Muratem. Darye otrzymuje zaś niepokojącą wiadomość od męża. Tuval natomiast decyduje się odejść z firmy.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku 

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: Netflix zapowiada 2. sezon serialu "Trzy metry nad niebem". Kiedy premiera? [WIDEO].

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl