Zamknij

Miłosne potyczki - odcinek 84 - STRESZCZENIE. Hayat i Murat wreszcie się pogodzili [09.03]

05.03.2021 10:27
Miłosne potyczki - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Miłosne potyczki” to turecki serial telewizyjny, emitowany obecnie przez Telewizję Publiczną na kanale TVP3. Serial ma szansę stać się hitem na miarę seriali „Elif”, czy „Więzień miłości”, prezentując dramatyczne wydarzenia i nietypowe rozwiązania problemów. Co wydarzy się w 84. odcinku serialu „Miłosne potyczki”? Gdzie i kiedy oglądać?

Miłosne potyczki” to kolejny po serialach „Elif” i „Więzień miłości” hit rodem z Turcji. Opowieść o młodej dziewczynie z prowincji, która udaje się do Stambułu w poszukiwaniu pracy, przeradza się w dramatyczną historię o burzliwej znajomości pełną napięcia, pasji i mniej lub bardziej nietypowych nieporozumień.

„Miłosne potyczki”, odcinek 84 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Miłosne potyczki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 84. odcinek serialu "Miłosne potyczki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Miłosne potyczki”, odcinek 84 – streszczenie 

Streszczenie 84. odcinka serialu „Miłosne potyczki” prezentuje się następująco:

Hayat i Murat wreszcie osiągają porozumienie. Para obiecuje sobie, że odtąd będą wobec siebie absolutnie szczerzy. Na fali nowego entuzjazmu i zakopania kości niezgody, planują w końcu wybrać się w podróż poślubną. Coś jednak wciąż stoi na ich przeszkodzie.

Derya i Leyla ponownie się kłócą. Tym razem ostra wymiana zdań przeradza się też w wymianę ciosów. Dochodzi do bójki. Azime opowiada się po stronie Deryi. W wyniku tej sprzeczki Murat prosi matkę, by zamieszkała w hotelu. Potem udaje się do biura i zaczyna na poważnie szukać nowego partnera biznesowego.

Hasmet nieoczekiwanie przysyła list Azime, w którym prosi o spotkanie. Dokąd tym razem uciekł mężczyzna?

Ktoś krąży wokół domu Fadik i Emine, w którym zgasły światła.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Miłosne potyczki” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Miłosne potyczki” jest obecnie emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP3 o godzinie 15.20. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: "Opowieść podręcznej": jest oficjalna data premiery 4. sezonu

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl