Zamknij

"Mindhunter": 3. sezon jednak powstanie? Pojawiły się optymistyczne przecieki

22.04.2021 10:53
"Mindhunter": 3. sezon jednak powstanie? Pojawiły się optymistyczne przecieki
fot. Patrick Harbron/Netflix

"Mindhunter" to serial Netflixa, którego los wydawał się już przesądzony. Pojawiły się jednak nowe informacje sugerujące, że 3. sezon może jednak powstać.

"Mindhunter" to netflixowy serial Davida Finchera cieszący się olbrzymim uznaniem zarówno krytyków, jak i widzów. Nic zatem dziwnego, że fanów zasmuciła wieść, że produkcja może zakończyć się na 2. sezonie. Okazuje się jednak, że nie wszystko stracone, a 3. sezon może jednak zawitać na platformie. Co już wiemy?

"Mindhunter"- 3. sezon jednak powstanie?

"Mindhunter" to kryminalny serial Netflixa opowiadający o dwóch agentach FBI, którzy przeprowadzają wywiady z osadzonymi seryjnymi mordercami w celu poszukiwania pomocy w chwytaniu przestępców. Produkcja doczekała się 2. sezonów i wszystko wskazywało na to, że nasza przygoda z Billem i Holdenem dobiegła końca.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

2. sezon "Mindhuntera" pojawił się na Netflixie latem 2019 roku i zyskał olbrzymi rozgłos, głównie za sprawą pojawienia się w nim Charlesa Mansona. Jakież było zatem zaskoczenie fanów, gdy ujawniono, że serial został... wstrzymany. Choć do oficjalnej anulacji nie doszło, odtwórcy głównych ról zostali zwolnieni z kontraktów, a sam David Fincher sugerował, że nie zobaczymy już 3. serii.

Głównym powodem takiego stanu rzeczy miały być przede wszystkim kwestie finansowe, gdyż "Mindhunter" - wbrew pozorom - nie osiągał odpowiedniej oglądalności, która tłumaczyłaby aż tak duży budżet. David Fincher skupił się zatem na produkcji "Manka" (za który to otrzymał nominację do Oscarów 2021) i 2. sezonu "Miłość, śmierć i roboty". Choć zarówno reżyser, jak i Netflix, podkreślali, że los "Mindhuntera" nie jest jeszcze przesądzony, nadzieje na 3. sezon malały z każdym miesiącem. Do teraz.

Brytyjski serwis Small Screen, powołując się na swoje źródła blisko związane z Netflixem, ujawnił przecieki, zgodnie z którymi rozmowy na temat 3. sezonu "Mindhuntera" wróciły na tapetę. Koniec końców Davidowi Fincherowi zależy jednak na serialu.

Wszystko, co mogę wam powiedzieć o "Mindhunterze" to to, że rozmowy między Netflixem i Fincherem trwają. Dyskutują na temat możliwości przywrócenia serialu na 3. sezon. To wciąż wstępne rozmowy, ale Fincher wypowiada się bardziej optymistycznie o projekcie.

Podkreślamy zatem, że 3. sezon serialu "Mindhunter" nie jest jeszcze przesądzoną sprawą. Nadzieja jednak umiera ostatnia, prawda?

"Mindhunter"- gdzie oglądać serial?

Wszystkie dotychczasowe odcinki "Mindhuntera" dostępne są na platformie Netflix. W rolach głównych wystąpili Holt McCallany, Jonathan Groff i Anna Torv. Początkowo David Fincher planował "Mindhuntera" jako 5-sezonową opowieść. Wszystko wskazuje jednak na to, że jeśli 3. sezon powstanie, będzie już finałowym.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Ssmall-screen.co.uk