Zamknij

"Moda na sukces" reaktywowana. Zdjęcia jednak przerwano po pierwszym dniu

Judyta Wanicka
19.06.2020 16:01
Moda na sukces
fot. Instagram:@boldandbeautifulcbs

Serial "Moda na sukces" został wznowiony po przerwie związanej z pandemią koronawirusa. Ekipa weszła na plan, żeby nakręcić nowe odcinki o przygodach Forresterów, ale po jednym dniu zdjęcia zostały przerwane. Produkcja opublikowała oficjalny komunikat. 

"Moda na sukces" to amerykańska opera mydlana kręcona nieprzerwanie od 1987 roku. Serial o rywalizujących klanach Forresterów i Spectra zdobył rzesze wiernych fanów na całym świecie. Stał się również jednym z najchętniej oglądanych tasiemców w Polsce. Przez 20 lat telewizyjna Jedynka wyemitowała ponad 5700 odcinków. W grudniu 2014 roku serial zniknął z ramówki z powodów ekonomicznych. Obecnie nowe odcinki "Mody na sukces" nadaje platforma Player.pl. 

Serial "The Bold and The Beautiful" jest kręcony regularnie, lecz ostatnio przerwano zdjęcia ze względu na pandemię koronawirusa. Oficjalnie branża rozrywkowa na terenie Kalifornii została odmrożona 12 czerwca. Jak donoszą hollywoodzkie media, aktorzy "Mody na sukces" już wrócili na plan. Tasiemiec jest jednocześnie pierwszym amerykańskim serialem, który wznowił działalność po złagodzeniu obostrzeń. 

Katherine Lang na ściance. Jak dziś wygląda Brooke z "Mody na sukces"?

"Moda na sukces" - dlaczego przerwano zdjęcia do serialu?

W Los Angeles ruszyły zdjęcia do nowych odcinków "Mody na sukces". Ekipa ostro zabrała się do pracy, ale już po pierwszym dniu trzeba było wstrzymać produkcję. Jak podano w oficjalnym komunikacie przesłanym do "Variety", decyzja była podyktowana względami bezpieczeństwa

Wstrzymaliśmy prace na bardzo krótko, aby zmodyfikować nasz protokół i lepiej dostosować produkcję do dużej liczby wykonywanych testów. Bezpieczeństwo pozostaje naszym najwyższym priorytetem, ponieważ rozwijamy serial. "Moda na sukces" kręcony był dziś z główną obsadą i ekipą, a pierwszy dzień na planie był udany - poinformował producent. 

Jak podaje "Variety", aktorów i pracowników obowiązują restrykcyjne zasady, a nad ich przestrzeganiem czuwa specjalnie zatrudniony koordynator do spraw bezpieczeństwa. Wszyscy są zobowiązani do noszenia maseczek i regularnego poddawania się testom na COVID-19. Aktorzy zdejmują maski tylko na czas grania sceny. Ponadto skrócono zmiany i ograniczono liczbę osób na planie do niezbędnego minimum.

Zdjęcia do nowych odcinków "Mody na sukces" mają być wznowione 23 czerwca.