Zamknij

Była gwiazdą "M jak miłość". Wypadek zniszczył karierę Moniki Obary. Czym się obecnie zajmuje?

15.03.2021 15:38
Monika Obara
fot. Andrzej Jankowski/TRICOLORS/East News

"M jak miłość" to pod względem popularności jedna z najważniejszych polskich telenoweli. Monika Obara była gwiazdą serialu, wcielała się w sympatyczną Elkę. Jej karierę zmienił wypadek. Czym się teraz zajmuje?

Była gwiazdą "M jak miłość". Wypadek zniszczył karierę Moniki Obary. Wierni fani polskiej telenoweli na pewno pamiętają ją z roli Elki, czyli ukochanej Stefana Müllera, przyjaciela Mostowiaków. Czym aktorka się obecnie zajmuje i jak potoczyła się jej kariera?

Zobacz także:  Ilona Janyst z radykalną zmianą wyglądu. Nie zagra już Anety w "M jak miłość"?

Monika Obara była gwiazdą "M jak miłość". Wypadek zniszczył jej karierę

Monika Obara to aktorka, którą wielu widzów moje kojarzyć z roli Elki w serialu "M jak miłość". Aktorka dołączyła do obsady w 2004 roku i pojawiała się w produkcji przez trzy lata. Przypominamy, że jej postać w pewnym momencie często pojawiała się w serialu. Elka wyszła za mąż za Stefana Müllera, który przyjaźnił się z Mostowiakami. Niestety, aktorka została zwolniona z produkcji, gdy pewnej nocy spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu.

Jak podaje Plotek.pl - aktorka straciła na sześć lat prawo jazdy, dostała także dwa lata więzienia w zawieszeniu na pół roku. W "M jak miłość" jej bohaterka wyjechała z mężem do Niemiec i w ten sposób zakończono jej wątek. 

Monika Obara nie poddała się jednak i po ciężkich przeżyciach wróciła do aktorstwa. Wystąpiła w epizodycznych rolach w "Drugiej szansie" i "Na Wspólnej". Jest też aktorką Teatru Studio w Warszawie.

"M jak miłość": gdzie i kiedy oglądać?

"M jak miłość" można oglądać dwa razy w tygodniu - w każdy poniedziałek i wtorek. Serial jest emitowany o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  Anita Jancia: była przyjaciółką Hanki Mostowiak, teraz jest gwiazdą filmu Netflixa. Jak się zmieniła?

RadioZET/Plotek.pl