Zamknij

Możesz zagrać u boku Davida Hasselhoffa. Aktor wystąpi w Polsce. Trwa casting na epizodyczne role

30.07.2021 14:09
David Hasselhoff
fot. SplashNews.com/East News

David Hasselhoff przyjeżdża do Polski, by w Jeleniej Górze nakręcić swój najnowszy serial – amerykańsko-niemiecką koprodukcję „ZE Network”. Co już wiemy o serialu? I w jaki sposób można zagrać u boku Hasselhoffa?

David Hasselhoff to amerykański aktor o niemieckich korzeniach, który był wielką gwiazdą telewizji w latach 90., za sprawą takich produkcji jak „Słoneczny Patrol” czy „Nieustraszony”. Teraz „Hoff” wraca na mały ekran, parodystyczną rolą samego siebie w niemiecko-amerykańskim serialu „ZE Network”. Serial opowiada o aktorze (Hasselhoff), który przyjeżdża do Niemiec, aby pracować tam w teatrze. Na miejscu okaże się jednak, że oferta była jedynie przykrywką, a mężczyzna nieopatrznie wplącze się w zawiłą intrygę tajnych agentów.

„ZE Network” – o czym dokładnie opowiada serial?

Z informacji zebranych przez portal Variety wynika, że „ZE Network” to ośmioodcinkowy serial kryminalny, z silnymi akcentami komediowymi. Produkcja powstała w głowie twórców popularnych „Berlińskich psów”. Hasselhoff i niemiecki aktor Henry Hübchen wcielać się będą w „przerysowane wersje samych siebie” – aktorów, którzy przyjeżdżają do Niemczech, aby występować w teatrze, ale szybko zostają wysłani do graniczącego z Polską Görlitz, gdzie wpadną w sam środek zaskakującej walki agentów wywiadu.

„Na miejscu, „Hoff” zostaje wrzucony w sam środek międzynarodowej konspiracji dawnych ZimnoWojennych skrytobójców, gdy struktura rzeczywistości wokół niego, zaczyna się załamywać”.

Z opisu przytoczonego przez Variety wynika, że serial będzie posiadać kilka warstw fabularnych, a cała produkcja będzie niezwykle autotematyczna i metatekstualna, gdzie twórcy na bieżąco komentować będą powstającą produkcję. „ZE Network” zapowiada się więc niezwykle ciekawie.

„ZE Network” – w sierpniu zdjęcia odbędą się w Polsce. I Ty możesz zagrać w serialu 

Jak podaje lokalny portal – Nasze Miasto: Jelenia Góra, zdjęcia do serialu kręcone będą w Polsce w dniach 11 sierpnia – 2 września. Głównym obiektem zdjęciowym będzie słynny Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, a jego dyrektor, Tadeusz Wnuk, w następujących słowach wypowiedział się na temat wyboru lokalizacji zdjęciowej:

„Producenci serialu stwierdzili, że nasz teatr jest najciekawszy jeśli chodzi o architekturę. Niedawno obiekt przeszedł gruntowny remont co pewnie wpłynęło na decyzję. Pod uwagę brane były inne europejskie teatry, jednak to nasz jeleniogórski spełnił wszelkie oczekiwania” – zdradził na antenie TVP.

Warto zaznaczyć, że cały czas trwają castingi na statystów serialu. Aby wziąć udział w nowym projekcie filmowym Davida Hasselhoffa, wystarczy zgłosił się przez specjalną stronę internetową - JotForm i czekać aż los się do nas uśmiechnie.

„ZE Network” – obsada i ekipa

Twórcami i głównymi scenarzystami serialu są: Christian Alvarta i Arend Remmers. Duet pracował wcześniej wspólnie nad popularnym serialem „Berlińskie psy”.

Na ekranie, poza Davidem Hasselhoffem, zobaczymy także niemieckiego aktora Henry’ego Hübchena. Na razie dalszy skład obsadowy nie jest znany.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„ZE Network” – kiedy premiera? 

Zdjęcia na planie potrwają do początku września. Wydaje się więc, że najwcześniejszą datą premiery serialu będzie koniec 2021, bądź początek 2022. Na razie jednak informacje te nie są potwierdzone.

Czytaj także: "Hawkeye": znamy datę premiery nowego serialu Marvela. Pojawiło się też pierwsze oficjalne zdjęcie

RadioZET.pl/Variety/JeneniaGora.NaszeMiasto.pl/JotForm.com