Zamknij

Mrs. America: serial z ważnym przesłaniem. Gdzie można go zobaczyć i o czym opowiada?

Roksana Orlicka
21.04.2020 15:18
Cate Blanchett w serialu HBO GO pod tytułem Mrs America
fot. Instagram/@cate_blanchettofficial

"Mrs. America" to serial, który można znaleźć na HBO GO. W roli głównej występuje Cate Blanchett. Jest to opowieść o słynnej amerykańskiej antyfeministce. Zdradzamy szczegóły fabuły.

Mrs. America: serial z ważnym przesłaniem, można go oglądać od 18 kwietnia 2020 na platformie HBO GO. W roli głównej Cate Blanchett, która wciela się w antyfeministkę, Phyllis Schlafly. Zdradzamy, o czym jest fabuła serialu "Mrs. America".

Zobacz także: Hollywood: nowy serial Netflixa już niedługo na platformie. Jest oficjalna zapowiedź

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

Mrs. America: o czym jest nowy serial HBO GO z Cate Blanchett?

Pandemia koronawirusa sprawiła, że obecnie spędzamy czas w domu. Sprzyja to nadrabianiu filmowych i serialowych nowości, ale nie tylko. HBO przygotowało wiele premier na najbliższe tygodnie. Wśród nich warto wyróżnić serial "Mrs. America", w którym występuje wybitna aktorka, Cate Blanchett.

"Mrs. America" to historia z lat 70. XX wieku. W tamtym czasie w Stanach Zjednoczonych miała się pojawić poprawka amerykańskiej konstytucji. Mowa o postulacie dającym równe prawa wszystkim obywatelom. Sprzeciwiała się temu konserwatystka Phyllis Schlafly. Serial przedstawia sylwetkę słynnej amerykańskiej antyfeministki, ale nie tylko. W "Mrs. Amercia" można zobaczyć, jak kształtowała się amerykańska scena polityczna.

Warto wspomnieć, że to pierwsza rola serialowa Cate Blanchett od lat. Ostatni raz na małym ekranie pojawiła się w latach 90. W serialu występują także: Rose Byrne, Tracey Ullman, Uzo Aduba, Margo Martindale czy Elizabeth Banks.

Serial "Mrs. America" składa się z dziewięciu odcinków. Każdy z nich będzie miał premierę na HBO GO co tydzień. Pierwszy epizod ukazał się 18 kwietnia 2020 roku. Poniżej można zobaczyć zwiastun serialu "Mrs. America".

Zobacz także: HBO Max: J.J.Abrams stworzy trzy seriale, w tym spin-off "Lśnienia" Stanleya Kubricka

Zagłosuj

Obejrzysz serial z Cate Blanchett?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO